Бувають пісні, життя яких складається незалежно від моди, рейтингів та уподобань метрів шоу-бізу.

Саме така пісня нещодавно з’явилася у репертуарі молодої, але дедалі все більш популярної української співачки, Marietta Ways.

Трек «Допоки б’ється серце» відразу підкорив широку аудиторію своєю відвертістю і чистотою, своїм романтизмом та прекрасною мелодійністю.

Співачка отримала величезну кількість відгуків саме на цю пісню. Майже в кожному листі йшлося про те, як  ця пісня вплинула на життя тієї чи іншої людини, допомогла прийняти важливе рішення чи просто підтримала у важку годину.

І ось нещодавно творча група молодих професіоналів запропонувала Марієтті відзняти відео саме на цей трек. Співачка без вагань погодилась, бо сама ідея майбутнього відео підкорила її своєю оригінальністю і правдивістю та повністю співпала  з думкою самої виконавиці.

Минулими вихідними пройшли зйомки цього відео, і тепер Марієтта разом з усією творчою групою, затамувавши подих, чекає на результат: «Відео має вийти дуже справжнім, реалістичним,адже ми все робили від щирого серця; робили те, що відчували, намагалися бути максимально собою у кадрі. У цьому відео немає вигаданого сценарію, немає запрошених акторів чи навмисно створених ситуацій. Ми намагалися передавати справжні відчуття, свої почуття, йшли за своїми серцями, за музикою….»

Сумніви, пошуки, краплини світанку, що спадають на плечі, сонячні промені, що, немов думки, зігрівають наші серця… Музика спогадів, мрій, подих вітру і стомлені від важкості краплин роси трави…

Все це – історія Серця, що шукає своє щастя у безмежному просторі життя.

Сподіваюсь, що ця відео робота сподобається всім, хто мріє, кохає, шукає відповіді на свої запитання і просто любить музику.

Ваша Marietta Ways.

Очікування прем’єри – завжди хвилюючій процес —  адже всі чекають на результат, якого прагнули і про який мріяли.

Незабаром це відео з’явиться на всіх телеканалах України і в мережі Інтернет. Але сьогодні ми запрошуємо вас переглянути невеличкий відеофільм про те, як проходили зйомки, та подивитися добірку світлин з місця подій, щоб відчути як саме і що саме відбувалося під час зйомок.

Приємного вам перегляду і тільки граних емоцій!