Marietta Ways – українська поп-співачка, учасниця відбору на «Євробачення». Ще з дитинства брала участь у різних пісенних конкурсах, а у 10 років записала свій перший альбом. За час своєї вокальної кар’єри завоювала багато нагород на Всеукраїнських та Міжнародних вокальних конкурсах, серед яких «Дитяча нова хвиля», «Чорноморські ігри», «Відкрита Європа» тощо. Активна, амбіційна, товариська дівчина прагне отримати «Оскар» за найкращий саундтрек до фільму, а для шанувальників обіцяє новий альбом вже зовсім скоро. Про це та значно більше читайте в ексклюзивному інтерв’ю для «WeekendReview».

1

— Привіт, Марієтто! Всім відомо, що тобі випала честь виступати вчора на сцені біля головної ялинки України та вітати українців зі святами. Як воно взагалі виступати перед численною публікою, і чи хвилюєшся ти перед такими масовими виступами?

— Перш за все, користуючись нагодою, хотіла б привітати усіх зі святами, що ще тривають! Усього найкращого: натхнення, успіхів та здоров’я всім нам у новому році! Справді, нещодавно я виступала біля головної ялинки, вітала  зі святами, одним словом – підтримувала чудову, радісну атмосферу, яка  панує на Софійській площі цими днями. Стосовно хвилювання, то воно — невід’ємна частина роботи артиста, і я справді хвилююсь перед кожним  виступом. Але коли я вже на сцені, то хвилювання відходить на другий план, і залишаються пісня й глядачі.

— Цього року ти бажаєш позмагатися за право представляти Україну на такому масштабному міжнародному конкурсі, як Євробачення. Розкажи, як створювалася композиція для цього конкурсу?

— Окрім пісень українською та російською мовами в мене є ще цілий альбом, що готується до релізу, англійською. Я полюбляю європейську поп-музику, і, мабуть, тому таких пісень у мене стає все більше й більше. Останню пісню для цього альбому, який має назву «Heartbeat», ми записали  в листопаді. Пісня «It’s Raining Teddies» вийшла дуже красивою, емоційною й драйвовою одночасно. Це цілком європейська музика жанру поп, і вона має право позмагатися в європейському конкурсі. Тому ми вирішили  подати заявку з цією композицією до участі.

2

— Чи готова ти конкурувати, наприклад, з Анастасією Приходько чи гуртом “НеАнгели”? Адже вони вже досить довго перебувають в українській естраді!

—Це непросто, тому що змагання, конкуренція, це такі речі, що потребують якостей психологічної стійкості, а не творчих здібностей. Але такі конкурси — невід’ємна частина просування артиста до більших успіхів. Я всім бажаю удачі, але вірю саме в музику, яку роблю і яку співаю.

— Твоя справа вимагає дуже багато часу, репетицій, а також подорожей. Розкажи, як ти встигаєш навчатися в університеті й працювати? Чи не хочеться іноді просто “зупинитися” хоча б на хвилинку?

— Насичене життя для мене більш природне, ніж спокій і тиша. Я активна, амбіційна, люблю ритм, у якому я живу. Мені подобається бути «в русі». Встигати все, насправді, нескладно. По-перше, тому що є певний досвід такого стилю життя. А по-друге, зі мною працює команда, в якій музичний процес вже налагоджений. Тобто кожен працює на своєму місці і робить це професійно. Але все одно часу не вистачає, необхідно відмовлятися від чогось у плані відпочинку.

3

— Чи є в тебе кумир? Чи є на кого рівнятися?

— Як на мене, то в справді творчої особистості не повинно бути кумирів: вона повинна рівнятися на когось, хто  відповідає її професійній уяві, але не більше. Творча особистість сама повинна бути «магнітом» для інших, тому кумирів у мене немає. Є артисти, творчість яких мені подобається, подобається те, що вони роблять і як вони це роблять. У поп-музиці – є один король, на жаль, його вже немає серед живих, але він показав високий рівень поп- музики і шоу. Це – Майкл Джексон.  Якщо говорити про сучасних артистів, то мені подобається творчість Адель.

— Чого б ти хотіла досягти у своїй кар’єрі? Можливо, отримати «Оскар» за найкращий саундтрек до фільму чи виступити на такому масштабному заході, як Coachella(«Коачелла»)у Лос-Анджелесі?

— І перше, і друге — межі для бажань не маю. Насправді хочеться, щоб помітили наші пісні десь за далеким кордоном. Там все якось жвавіше, яскравіше! Мені б хотілось «бути почутою там». Ось так.

4

— І наостанок розкажи про свої плани на 2016 рік: якими новими піснями порадуєш своїх шанувальників?

— Плани – просування альбому «Heartbeat», запис пісень для україномовного альбому, а також десь весною плануємо зняти новий кліп. Ось такі плани. Маю надію, що багато чого цікавого цей рік принесе! Дякую всім та бажаю усього найкращого! Нехай ваші мрії здійснюються!

Розмовляли Вадим Грінько та Катерина Годунова.
Джерело — http://weekendreview.com.ua/2016/01/17/346/