Marietta Ways — українська співачка і фіналістка відбору на Євробачення в Україні 2013 року.
На професійній сцені Марієтта (справжнє ім’я виконавиці) з раннього дитинства. За її спиною численні фестивалі і талант-шоу. У десять років вона вже записала свій перший альбом «Діти — це золото» і з тих пір не зупинялася. У 2009 році випустила другий диск «Мечта-дорога». Головну пісню з цього альбому Марієтта виконала дуетом з EL Кравчуком. За цим послідував і спільний відеокліп від режисера Максима Паперника.
Робота в студії, записи нових пісень ознаменували тінейджеркій етап у творчості співачки. Нові пісні увійшли до альбому «Мои 16», який Марієтта представила широкій аудиторії в 2011 р. Треки: «Пташечка», «В контакті», «Кораблик любви» — підірвали інтернет-простір і отримали великий відгук у користувачів соціальних мереж.
З 2012 року Марієтта навчається в Київському інституті музики ім. Глієра. В цей же час набирає популярність завдяки участі в Міжнародному вокальному проекті «10 + 10 Україна-Грузія», де виступала в парі з молодим грузинським виконавцем Отто Немсадзе.
У 2013 році Марієтта стає фіналісткою Національного відбору на Євробачення від України і випускає альбом «Вкус тебя». Нові композиції: «Я тебе люблю», «Не відпускаю» і підготовка англомовного альбому «Heartbeat» остаточно сформували образ чуттєвої і енергійною співачки Marietta Ways, яка не поспішає за модою, а намагається донести в своїй музиці гармонію, мелодійну основу і правдивість. У 2015 році трек «Heartbeat» увійшов в десятку фіналістів міжнародного конкурсу «Unsigned» в США, вигравши право промоутування однойменного альбому в 60 країнах світу.
У липні 2016 співачка представила Україну на Слов’янському Базарі в Білорусі, а у вересні стала спеціальним гостем музичної премії телеканалу Muzzone EMA 2016 в Казахстані, де її знають за кліпами «Далеко» і «Уходило лето», а також статтями у виданнях «WDmagazine» і «Vintage».
У грудні 2016- го Марієтта презентувала нове містичне відео на пісню «Не відпускаю». Режисером відео виступив Семен Горов.
Сьогодні Marietta Ways — стрімко набирає популярність і визнання публіки. Співачка, разом зі своєю командою, готує нові роботи для своїх слухачів, які ви почуєте незабаром. У планах артистки підкорення нових творчих вершин і горизонтів.