Marietta Ways – українська співачка і фіналістка відбору на Євробачення в Україні 2013 року.
На професійній сцені Марієтта (справжнє ім’я виконавиці) з раннього дитинства. Вона лауреат та переможець багатьох вокальних конкурсів, фестивалів і талант-шоу. У десять років співачка вже записала свій перший альбом «Діти – це золото» і з того часу не зупинялася. У 2009 році випустила другий диск «Мечта-дорога». Головну пісню з цього альбому Марієтта виконала дуетом з EL Кравчуком. За цим послідував і спільний відеокліп від режисера Максима Паперника.
Робота в студії, записи нових пісень ознаменували тінейджеркій етап у творчості співачки. Нові пісні увійшли до альбому «Мои 16», який Марієтта представила широкій аудиторії в 2011 р. Треки та відео-роботи: «Пташечка», «В контакті», «Кораблик любви» – підірвали інтернет-простір і отримали великий відгук у користувачів соціальних мереж.
З 2012 року Марієтта навчається в Київському інституті музики ім. Глієра. В цей же час набирає популярність завдяки участі в Міжнародному вокальному проекті «10 + 10 Україна-Грузія», де виступала в парі з молодим грузинським виконавцем Отто Немсадзе.
У 2013 році Марієтта стає фіналісткою Національного відбору на Євробачення від України і випускає альбом «Вкус тебя». Нові композиції з 2014 року: «Допоки б’ється серце», «Україна – це країна моя» і підготовка англомовного альбому «Heartbeat» остаточно сформували образ чуттєвої, романтичної та одночасно змістовної співачки Marietta Ways, яка не поспішає за модою, а намагається донести в своїй музиці гармонію, мелодійну основу і правдивість.       У 2015 році трек «Heartbeat» увійшов в десятку фіналістів міжнародного конкурсу «Unsigned» в США, вигравши право промоутування однойменного альбому в 60 країнах світу. У липні 2016 співачка представила Україну на Слов’янському Базарі в Білорусі, а у вересні стала спеціальним гостем музичної премії телеканалу Muzzone EMA 2016 в Казахстані, де її знають за кліпами «Далеко» і «Уходило лето», а також статтями у виданнях “WDmagazine” і “Vintage”.
У грудні 2016- го Марієтта презентувала нове містичне відео на пісню «Не відпускаю». Режисером відео виступив Семен Горов. Знаковим для співачки став хіт “Мамо” та участь в 2018р. в фіналі конкурсу “Хіт-конвейєр” на музичному каналі М2. Якщо треки та відео-роботи “Я тебе люблю”, “Прощавай”  додали ліричності творчості виконавиці, то пісні “Мамо”, “Шалений світ”,”Все буде гаразд”, “Іхали”, “З розуму зведу” додали танцювальних ритмів у наступний україномовний альбом Marietta Ways, прем’єра якого планується восени 2019р.

Сьогодні Marietta Ways – професійна співачка, ведуча, блогер, що стрімко набирає популярності та планує ще не раз здивувати своїх шанувальників новими проектами.